Tümünü göster

    MTA Ziyareti (Mart 2016)

    Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü’ne (MTA)’ne bir ziyaret gerçekleştirmişlerdir. Bu kapsamda MTA Genel Müdürü Yusuf Ziya COŞAR beyi makamında ziyaret etmişlerdir. Ziyarete Genel Müdür Yardımcısı Kerim Tuncer SARIKAVAK bey de eşlik etmiştir.

    TESPAM Başkanı Oğuzhan AKYENER; derneğimiz hakkında bilgilendirmeler yapmış, Türkiye’nin enerji stratejileri ve politikaları hakkında fikir paylaşımında bulunmuşlardır. Öte yandan TESPAM olarak; gerek Enerji Network gerekse bünyesinde barındırdığı çalışma grupları ile ülkemizin enerji politikaları ve stratejileri hakkındaki görüşlerimizin yeri geldiğinde kamuoyu ve devletin ilgili kurumları ile paylaşılacağı ifade edilmiştir. 1 yıl öncesinde MTA’yı ziyaret ettiklerinin altını çizen Oğuzhan AKYENER; bir yıl boyunca TESPAM’ın yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi vererek, yakın zamanda kamuoyuna sunmuş olduğumuz Energy Policy Turkey dergimizin bir sayısını da Sn. Genel Müdüre takdim etmiştir.

    MTA Genel Müdürü Sn. COŞAR ziyaretten duyduğu memnuyeti dile getirmiş ve TESPAM ile ortak çalışmalar noktasında çalışma gruplarında destek vereceğini ifade etmişti

    Bir cevap yazın