Bütün dünya olarak etkilerini adım adım daha fazla hissettiğimiz küresel ısınma ve iklim değişikliği bundan sonra bütün yönleriyle her yıl düzenli olarak tertip edilecek bu forumda ele alınıyor.

Enerji dinamiklerinden sosyolojiye, uluslararası mücadeleden teknolojiye, finanstan adalete, tarım-hava-gıda-orman gibi çevresel risklerden, KBRN tehditlerine kadar birçok açıdan kapsamlı analizler bu etkinlikte sizlerle buluşuyor.

“İklim değişikliği gerçek mi?, COP26 toplantısı ile küresel ölçekte elde edilenler nelerdir? İklim değişikliğiyle mücadelede ne kadar başarılıyız?, Karbon emisyonu limitleri ve çevresel riskler anlamında hangi boyutlardan bahsedilebilir?, Finansal ve teknolojik altyapı emisyon azaltım hedeflerine ne kadar uyum sağlıyor?, Karbon ekonomisi ne kadar başarılı? Yeşil ticaret ve yeşil sertifikasyon küresel ticareti nasıl etkileyecek?, Türkiye’nin yeşil dönüşüm hedefleri nedir?” gibi birçok soru bu forumda yanıt buluyor.

2021 yılında olduğu gibi, 2022 yılı ve sonrasında da her yıl Mart ayında sizlerle…

11 Mart 2022 tarihinde,

TESPAM,

İstanbul Aydın Üniversitesi,

(İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesindeki) EPPAM ve Çevre ve İnsan Sağlığı Merkezi,

İstanbul Teknik Üniversitesi

ve TESPAM Enerji Kulübü

tarafından organize edilen bu programı takip etmek ve eş zamanlı sorularınızı yöneltebilmek için;

hibrit oturumlarda: İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesinde Bulunan Büyük Konferans Salonuna  bekliyoruz.

Hibrit ve online oturumlar ayrıca “TV ENERJİ” kanalından ve TESPAM’ın sosyal medya hesaplarından canlı olarak takip edilebilecektir.

TV ENERJİ Kanalı Linki: https://youtube.com/c/TvEnerji

 

“İklim ve Enerji Forumu 2021″e ait bilgilere erişmek için lütfen tıklayınız.

 

-2022 PROGRAM DETAYLARI-