YÜZ ÜSTÜ ÇOK SÜRÜNDÜN AYAĞA KALK SAKARYA!
Ağustos 23, 2020
FROM POLICY TO ENERGY: UPDATED DYNAMICS IN LIBYA-PANEL(ONLINE)
Ekim 12, 2020

“ONLİNE PANEL: TÜRK YURDU KARABAĞ ve BÖLGESEL DENGELER”

TESPAM YENİ AKADEMİK DÖNEMDE, YEPYENİ GÜNDEM MADDELERİYLE ETKİNLİKLERİNE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR. “ONLİNE PANEL: TÜRK YURDU KARABAĞ ve BÖLGESEL DENGELER” “Karabağ Azerbaycan ve Türk Dünyası için ne anlama geliyor? Ermenistan bölgeyi nasıl gerilime sürüklüyor? Bu süreç bölgesel ve küresel dengeleri nasıl etkiliyor? Karabağ işgali ve güncel saldırılar Rusya ile ne kadar ilintili? Türk dünyası kanayan Karabağ yarasını nasıl çözebilir? Azerbaycan’ın karşı taarruzu ne gibi sonuçlar doğruyor? Dünya’da kim kimi destekliyor? Güvenlik, siyaset, diplomasi ve enerji bağlamında neler söylenebilir?” gibi birçok soru, TESPAM tarafından 29 Eylül Salı günü saat 14:00’de (Bakü saatiyle 15:00’te) düzenlenecek olan online panelde masaya yatırılıyor.

İlgili paneli canlı olarak TESPAM’ın resmi youtube hesabı olan TV Enerji kanalından izleyebilirsiniz. (https://www.youtube.com/tvenerji)

Ayrıca konu ile ilgili suallerinizi panel esnasında youtube üzerinden ya da öncesinde info@tespam.org adresinden bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın